Ендокринолог у Краматорську: записатися на прийом | Медичний центр Візіум

Ендокринологія в Краматорську

Ендокринна система - це сукупність залоз, які регулюють роботу людського організму за допомогою вироблення гормонів. Гормони - це активні речовини, що впливають на метаболізм і змінюють його залежно від зовнішніх та внутрішніх факторів. У разі порушення їхнього балансу реакції організму перестають відповідати фізіологічній нормі, внаслідок чого відзначаються різні порушення. Серед них неконтрольоване посилення або уповільнення основного обміну, порушення всмоктування глюкози та гіперактивація симпатоадреналової системи. Лікарі-ендокринологи центру "Візіум" займаються лікуванням хвороб, що призводить до описаних змін. Основними напрямками їх роботи є терапія цукрового діабету, гіпер- та гіпофункції щитовидної залози та захворювань надниркових залоз.

visium-clinic-kramatorsk-endocrinologiya-1
Професійні навички
Опитування фахівця

На прийомі лікар з'ясовує у пацієнта скарги та анамнез захворювання — коли воно виникло, як з часом прогресували чи зникали симптоми, які фактори призводять до їх посилення чи появи. Для повної картини важливо згадати про наявні хронічні та гострі супутні захворювання, перенесені інфекціями. Всі ці дані необхідні для встановлення попереднього діагнозу та визначення обсягу необхідної для його верифікації діагностики.

Діагностичне обстеження

Обов'язково проводиться зовнішній огляд та фізикальні дослідження, наприклад, пальпація щитовидної залози. Використовуються інструментальні та лабораторні методи – рентгенологічне дослідження, УЗД, аналізи для визначення концентрації гормонів у крові.

Лікування

Після отримання результатів обстеження фахівець встановлює точний діагноз та призначає пацієнту необхідний у його випадку індивідуальний план лікування. Іноді потрібна додаткова діагностика і схема терапії коригується після її проведення.

Фахівці за напрямом
Малихіна Ірина Віталіївна
Малихіна Ірина Віталіївна

Лікар-ендокринолог. Займається діагностикою та лікуванням захворювань ендокринної. системи.

Бондаренко Юлія Анатоліївна
Бондаренко Юлія Анатоліївна

Лікар-ендокринолог вищої категорії / лікар-спеціаліст ультразвукової діагностики займається діагностикою та лікуванням захворювань щитовидної залози, гормонально-активних об'ємних утворень надниркових залоз

Пахарєва Наталія Сергіївна
Пахарєва Наталія Сергіївна

Лікар-ендокринолог / лікар-спеціаліст ультразвукової діагностики/лікар першої категорії займається діагностикою та лікуванням захворювань щитовидної залози, гормонально-активних об'ємних утворень надниркових залоз

Прайс на послугу
Консультація лікаря-ендокринолога
400 грн
Повторна консультація лікаря-ендокринолога
300 грн
Звернутися до лікаря-ендокринолога рекомендується за таких симптомів:
1

Стомлюваність, що швидко настає, для якої немає явних підстав, що розвивається на тлі звичайного ритму життя.

2

Зміни ритму менструацій у жінок — альгодисменорея, нерегулярний цикл, випадки меноррагії та тривала відсутність настання вагітності.

3

Різкий набір маси тіла або схуднення, що триває без видимих причин.

4

Ломкість, тьмяність волосся, їх випадання.

5

Погіршення стану нігтів - ламкість, зміна кольору, стоншення або потовщення нігтьової пластини.

6

Порушення ритму та якості сну - безсоння, хронічне недосипання, надмірна денна сонливість.

7

Зміни діурезу - поліурія, часті позиви до сечовипускання, поллакіурія, особливо на тлі супутніх полідипсії та поліфагії.

Запис на прийом

Запишіться на прийом до лікаря через форму на сайті і наші координатори зв'яжуться з Вами, щоб підібрати зручний час візиту

Вкажіть ваше ім'я
Введіть номер коректно
Оберіть послугу
Оберіть послугу
Відділення
Вкажіть відділення
Ваш запит успішно надіслано

З Вами зв'яжуться найближчим часом

Відбулася помилка, повторіть пізніше
Ендокринологія | Запис на прийом
Симптоми захворювань ендокринної системи

Ендокринна система - це сукупність органів, функцією яких є вироблення гормонів - речовин, що впливають на регуляцію практично всіх процесів в організмі. Завдяки їй підтримується гомеостаз, а захворювання, що вражають ці органи, призводять до серйозних метаболічних порушень.

Вам необхідно отримати консультацію лікаря ендокринолога у Краматорську, якщо ви відзначаєте у себе такі симптоми:

 • неконтрольований та безпричинний набір ваги або його стрімку втрату, особливо на тлі підвищеного апетиту та спраги;
 • ви страждаєте на підвищену пітливість;
 • останнім часом ви часто втомлюєтеся і відчуваєте постійну млявість та слабкість, не пов'язані з застудою чи іншими інфекційними захворюваннями;
 • порушення менструального циклу у жінок (регулярні затримки, біль під час менструацій, їх надмірна рясність чи мізерність);
 • відсутність настання вагітності протягом тривалого часу;
 • постменопаузальні кровотечі;
 • ламкість та сухість волосся та нігтьових пластин;
 • ментальні та емоційні порушення - часті зміни настрою, постійне відчуття пригніченості, неможливість сконцентруватися;
 • порушення сну (зокрема, безсоння та сонливість у денний час доби);
 • постійна спрага на тлі підвищеного діурезу, неможливість набрати вагу навіть при вживанні великої кількості їжі.

Зазначені симптоми супроводжують безліч ендокринних патологій, у зв'язку з чим при їх виявленні варто якнайшвидше звернутися за медичною допомогою. Фахівці клініки Візіум проведуть ретельну діагностику та призначать відповідне лікування. Щоб записатися на консультацію до ендокринології у Краматорську — ціну уточніть на сайті та скористайтесь вказаними там контактами.

Які захворювання лікує ендокринолог у Краматорську?

Лікарі надають медичну допомогу пацієнтам, які страждають на наступні патології:

 • цукровим діабетом першого та другого типу;
 • ураженнями надниркових залоз (гіперфункцією та гіпофункцією);
 • хворобами щитовидної залози (тиреотоксикозом та гіпотиреозом);
 • порушенням роботи паращитовидних залоз.

Перелічені захворювання зустрічаються у практиці ендокринолога найчастіше.

Діагностика та лікування ендокринних захворювань

Для встановлення точного діагнозу на прийомі проводиться повне діагностичне обстеження – загальний огляд, фізикальне дослідження, яке дозволяє виявити зміни основного обміну (наприклад, тахікардія чи підвищення артеріального тиску). Багато патологій мають характерні зовнішні прояви (наприклад, бронзовий колір шкіри при хворобі Аддісона).

Інструментальний метод передбачає використання УЗД, рентгенографії чи комп'ютерної томографії ураженого органу. Це дозволяє виявити новоутворення, вузли та збільшення розмірів.

Лабораторно за допомогою здачі аналізів крові та сечі виявляються рівні гормонів та їх попередників, що допомагає виявити причину захворювання, що виникло.

Після отримання результатів діагностики для кожного пацієнта складається індивідуальний план лікування, спрямований на нормалізацію рівня гормонів у крові та боротьбу з етіологією. Якщо вам необхідна допомога фахівця, варто записатися на консультацію до ендокринолога в Краматорську в клініку Візіум.

Чому варто записатися на консультацію ендокринолога у медичному центрі "ВІЗІУМ" у Краматорську?

Медичний центр Візіум - це багатопрофільна клініка, що надає своїм пацієнтам терапевтичні та хірургічні послуги в галузі ендокринології. Ми є одними з лідерів у галузі медицини в Україні. Ось кілька причин звернутися до нас:

 • наші фахівці мають великий досвід у лікуванні складних випадків та регулярно підвищують свою кваліфікацію;
 • відділення обладнане сучасним високоточним обладнанням, яке унеможливлює діагностичні помилки;
 • ми дотримуємося лояльної цінової політики – ціна консультації ендокринолога у клініці у Краматорську доступна для пацієнтів;
 • у лікуванні ми наслідуємо новітні клінічні міжнародні протоколи та стандарти.
Будь-ласка, оберіть мову