Гастроентеролог у Краматорську: записатися на прийом Медичний центр Візіум

Гастроентерологія

Шлунково-кишковий тракт - це система, що дозволяє організму засвоювати корисні речовини, що надходять ззовні, що забезпечує енергетичний і мінеральний баланс. Якщо пацієнт має мальдигестію (порушення процесу засвоєння їжі), жодна система органів не може функціонувати правильно. Перетравлення нутрієнтів, що надходять, вимагає участі безлічі ферментів, гормонів і фізіологічних процесів. Лікарі медичного центру «Візіум» займаються діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань органів, які беруть у цьому участь — шлунка, кишечника, підшлункової залози, печінки.

visium-clinic-kramatorsk-gastroenterologiya
Професійні навички
Опитування фахівця

На першій консультації гастроентеролог з'ясовує скарги пацієнта та особливості перебігу його захворювання – коли з'явилися перші симптоми, як вони змінювалися з моменту початку та до відвідування лікаря, які фактори призводять до їхнього посилення чи зникнення. Також він уточнює, які супутні гострі та хронічні патології є у пацієнта, які захворювання було перенесено у минулому. Зазначена інформація потрібна для встановлення попереднього діагнозу та визначення необхідного обсягу діагностики для його верифікації.

Діагностичне обстеження

Починається з фізикального дослідження та зовнішнього огляду – проводиться зовнішня оцінка стану ротової порожнини та шкірних покривів, пальпація та перкусія живота, за необхідності – аускультація. Лабораторне дослідження включає копрограму та аналізи на вміст Хелікобактер пілорі, яка найчастіше є причиною розвитку гастриту та виразкової хвороби. Використовується рентгенологічний метод, УЗД, езофагогастродуоденоскопія, колоноскопія. При необхідності може бути проведена біопсія уражених ділянок слизової оболонки, рН-метрія.

Лікування

Отримавши результати обстеження, лікар встановлює остаточний діагноз і для пацієнта розробляє індивідуальний план лікування. Він пояснює особливості захворювання, використовуючи наочні посібники, схеми та макети, та видає консультативний висновок. Якщо виникає потреба у додаткових дослідженнях, терапія може бути скоригована після проведення.

Фахівці за напрямом
Прайс на послугу
Консультація лікаря-гастроентеролога
400 грн
Повторна консультація лікаря-гастроентеролога
300 грн
Звернутися до лікаря-гастроентеролога рекомендується при наступних симптомах:
1

Диспептичні симптоми - нудота і блювання, пов'язані з прийомом їжі або виникають самі собою.

2

Больовий синдром у ділянці живота - в епігастрії, навколо пупка або в підребер'ях.

3

Неприємний запах із рота, відчуття кислоти чи гіркоти, відрижка їжею чи шлунковим соком.

4

Печіння за грудиною, больові відчуття в горизонтальному положенні після їди.

5

Тривалі або періодичні запор, діарея або їх чергування, не пов'язані зі зміною дієти.

6

Змінений кал - безбарвний, зелений, чорний або з патологічними домішками, наприклад, слизу.

7

Метеоризм, відчуття розпирання живота або його здуття, почуття насичення, що швидко приходить в процесі їжі.

8

Жовтяниця шкірних покривів, поява судинної сітки на передній черевній стінці.

Запис на прийом

Запишіться на прийом до лікаря через форму на сайті і наші координатори зв'яжуться з Вами, щоб підібрати зручний час візиту

Вкажіть ваше ім'я
Введіть номер коректно
Оберіть послугу
Оберіть послугу
Відділення
Вкажіть відділення
Ваш запит успішно надіслано

З Вами зв'яжуться найближчим часом

Відбулася помилка, повторіть пізніше
Гастроентерологія | Запис на прийом
Коли потрібно звертатися до гастроентеролога у Краматорську?

Захворювання шлунково-кишкового тракту призводять до серйозних порушень обміну речовин, що негативно позначається на стані всіх систем організму. В останні роки значно зросла частота їх виявлення через поширення малоактивного способу життя та відсутність чіткого режиму харчування серед молодих людей. У зв'язку з цим зростає потреба у профілактиці та максимально ранньому лікуванні гастроентерологічних патологій.

Записатися на прийом до лікаря гастроентеролога в Краматорську варто для проведення щорічного скринінгу, а також при виявленні будь-яких скарг. Це допомагає лікарям виявляти хворобу на ранній стадії та спрощує її лікування та запобігання розвитку ускладнень. Вас повинні насторожити такі симптоми:

 • неприємний запах із рота, присмак кислоти чи гіркоти, відрижка шлунковим соком чи їжею;
 • печіння за грудиною, що посилюється під час переходу в горизонтальне положення або фізичного навантаження;
 • біль в епігастральній ділянці, нудота, блювання, відчуття переповненості шлунка протягом дня;
 • метеоризм, здуття живота, больовий синдром у навколопупковій ділянці та бічних фланках;
 • біль у підребер'ях або оперізувального характеру;
 • зміна кольору калу (чорний, ахолічний, зелений), наявність у ньому патологічних домішок;
 • розлади випорожнень - діарея, запор, або періодичне їх чергування.

Перелічена симптоматика може супроводжувати безліч захворювань, котрим також характерні тяжкі ускладнення. Раннє їх виявлення - запорука запобігання виникненню життєзагрозних станів. Якщо у вас є будь-які з перелічених ознак, зверніться до лікаря гастроентеролога в Краматорську до приватної клініки Візіум. Наші спеціалісти встановлять вам точний діагноз та призначать відповідне лікування.

Особливості діагностики та лікування захворювань гастроентерології у Краматорську

Щоб визначити, який патологічний процес виник у пацієнта, необхідно насамперед провести загальний огляд та фізикальне дослідження. Лікар звертає увагу на зміну кольору шкірних покривів, проводить пальпацію та перкусію живота.

До додаткових інструментальних методів гастроентерології Краматорська належать:

 • езофагогастродуоденоскопія - дослідження, що дозволяє за допомогою розташованої на кінці зонда камери вивчити стан слизової оболонки верхніх відділів ШКТ і, при необхідності, провести біопсію з уражених ділянок;
 • колоноскопія – аналогічний спосіб, за допомогою якого вивчають стан товстого кишечника;
 • УЗД органів черевної порожнини - дозволяє виявити зміни форми, щільності та розмірів печінки, жовчного міхура, селезінки та підшлункової;
 • комп'ютерна томографія - додатковий і найточніший метод візуалізації.

Також проводиться вимірювання рівня рН та тести на наявність Хелікобактер пілорі, яка найчастіше провокує розвиток запальних уражень у шлунку та дванадцятипалій кишці. Ціна консультації гастроентеролога в Краматорську, зокрема, залежить від обсягу діагностичного обстеження.

Схема терапії підбирається індивідуально для кожного пацієнта - воно залежить від етіології, ступеня тяжкості процесу, наявності ускладнень та супутніх хронічних та гострих захворювань.

Також записатися до гастроентеролога у Краматорську варто для проведення профілактичного огляду. Багато патологій шлунково-кишкового тракту на ранніх стадіях характеризуються безсимптомним перебігом, і часто є випадковою знахідкою при дослідженні. Це робить лікування більш швидким та комфортним для пацієнта.

Чому варто записатися на консультацію до гастроентеролога у медичному центрі "ВІЗІУМ" у Краматорську?

Візіум - це багатопрофільна приватна клініка, яка надає діагностичні та терапевтичні послуги в галузі гастроентерології. Ось кілька переваг звернення до нас:

 • досвідчені лікарі – наші фахівці щодня стикаються з тяжкими випадками та успішно призначають лікування кожному пацієнту;
 • сучасне обладнання - наша апаратура є високоточною і не допускає помилок при діагностиці та лікуванні;
 • лояльна цінова політика — ціна прийому лікаря гастроентеролога у Краматорську в нашому центрі є недорогою та доступною для пацієнтів;
 • новітні методики — у роботі ми дотримуємося сучасних міжнародних клінічних стандартів.
Будь-ласка, оберіть мову