Блог
запис на консультацію
UA / RU
Пошуковий запит не повинен бути коротшим за 4 символи

Блог

Комплексне медичне обстеження або перевірка, яку людина проходить виключно за своїм бажанням, щоб дізнатися більше про своє здоров'я і своєчасно зреагувати у разі, якщо починається якесь небезпечне захворювання. Комплексне медичне обстеження або перевірка, яку людина проходить виключно за своїм бажанням, щоб дізнатися більше про своє здоров'я

Блог foto
Виберіть напрямок, що вас цікавить
Усі статті офтальмологія
Вагітність та фізична активність: межі можливого - фото
Вагітність та фізична активність: межі можливого

Під час вагітності багато майбутніх мам обмежують свою рухову активність, відмовляються від спортивних занять, боячись нашкодити дитині. Однак, за даними наукових досліджень, помірна фізична активність дозволяє легше виносити малюка та добре підготуватися до пологів.

Часте та рідкісне сечовипускання: причини, норми, лікування - фото
Часте та рідкісне сечовипускання: причини, норми, лікування

Об'єктивний стан організму відбивають як результати аналізу крові, так і частота сечовипускання з обсягом виділеної сечі, її показники. Навіть найменші відхилення від норми викликають зміну її кольору, запаху та кількості позивів, появу домішок.

Гестаційний діабет у вагітних: перебіг і способи лікування - фото
Гестаційний діабет у вагітних: перебіг і способи лікування

Згідно з медичною статистикою, у 5–10% жінок у другій половині вагітності виникає гестаційний діабет – метаболічна дисфункція внаслідок зміни гормонального фону.

Гідронефроз: причини розвитку, діагностика та лікування - фото
Гідронефроз: причини розвитку, діагностика та лікування

На превеликий жаль, не всі захворювання нирок можна виявити на ранніх стадіях розвитку, деякі спочатку протікають без симптомів. До них належить гідронефроз.

Уретрит: симптоматика та методи лікування - фото
Уретрит: симптоматика та методи лікування

Уретрит – це запалення слизової оболонки уретри (сечовода), що виводить сечу з організму. Захворювання протікає по-різному в осіб обох статей: чоловіки частіше страждають на її гостру форму, тоді як у жінок спостерігається стерта симптоматика або її відсутність.

УЗД час вагітності: що потрібно знати майбутнім батькам - фото
УЗД час вагітності: що потрібно знати майбутнім батькам

УЗД — один із найінформативніших і найбезпечніших методів діагностики. Його застосовують для обстеження різних органів та тканин. Популярна методика і в акушерстві. УЗД під час вагітності дозволяє оцінити розвиток плода, плаценти, дізнатися стать дитини, зрозуміти, як вона розміщена і багато іншого.

Аносмія: причини втрати нюху та способи усунення проблеми - фото
Аносмія: причини втрати нюху та способи усунення проблеми

Нюх дозволяє отримувати нам інформацію про навколишній світ. Це почуття дає можливість насолоджуватися ароматами, визначати смак їжі й навіть попереджає про небезпеку. Ми сприймаємо нюх як даність і не замислюємося про нього доти, доки він не пропадає. Такий симптом часто супроводжує різні захворювання.

Здоров'я вух: методи чищення та запобігання сірчаним пробкам - фото
Здоров'я вух: методи чищення та запобігання сірчаним пробкам

Здоров'я вух багато в чому визначає правильну гігієну. Але це не той випадок, коли надто ретельні процедури догляду означають, що все буде добре. Вуха людини можуть самостійно справлятися із забрудненнями. А неправильний догляд загрожує різними проблемами, включаючи подразнення шкіри, травму барабанної перетинки та навіть втрату слуху.

Хронічний тонзиліт: причини, симптоми та методи лікування - фото
Хронічний тонзиліт: причини, симптоми та методи лікування

Мигдалики (Гланди) — це парний орган з лімфоїдної тканини. Він виконує захисну функцію, оскільки виробляє антитіла та створює бар'єр бактеріям, які потрапляють в організм при диханні. При надто високій вірусній або бактеріальній активності на поверхні мигдаликів накопичується велика кількість патогенів. Вони розмножуються, провокуючи запалення. Так розвивається тонзиліт.

Будь-ласка, оберіть мову