Блог
запис на консультацію
UA / RU
Пошуковий запит не повинен бути коротшим за 4 символи

Блог

Комплексне медичне обстеження або перевірка, яку людина проходить виключно за своїм бажанням, щоб дізнатися більше про своє здоров'я і своєчасно зреагувати у разі, якщо починається якесь небезпечне захворювання. Комплексне медичне обстеження або перевірка, яку людина проходить виключно за своїм бажанням, щоб дізнатися більше про своє здоров'я

Блог foto
Виберіть напрямок, що вас цікавить
Усі статті офтальмологія
УЗД час вагітності: що потрібно знати майбутнім батькам - фото
УЗД час вагітності: що потрібно знати майбутнім батькам

УЗД — один із найінформативніших і найбезпечніших методів діагностики. Його застосовують для обстеження різних органів та тканин. Популярна методика і в акушерстві. УЗД під час вагітності дозволяє оцінити розвиток плода, плаценти, дізнатися стать дитини, зрозуміти, як вона розміщена і багато іншого.

Аносмія: причини втрати нюху та способи усунення проблеми - фото
Аносмія: причини втрати нюху та способи усунення проблеми

Нюх дозволяє отримувати нам інформацію про навколишній світ. Це почуття дає можливість насолоджуватися ароматами, визначати смак їжі й навіть попереджає про небезпеку. Ми сприймаємо нюх як даність і не замислюємося про нього доти, доки він не пропадає. Такий симптом часто супроводжує різні захворювання.

Здоров'я вух: методи чищення та запобігання сірчаним пробкам - фото
Здоров'я вух: методи чищення та запобігання сірчаним пробкам

Здоров'я вух багато в чому визначає правильну гігієну. Але це не той випадок, коли надто ретельні процедури догляду означають, що все буде добре. Вуха людини можуть самостійно справлятися із забрудненнями. А неправильний догляд загрожує різними проблемами, включаючи подразнення шкіри, травму барабанної перетинки та навіть втрату слуху.

Хронічний тонзиліт: причини, симптоми та методи лікування - фото
Хронічний тонзиліт: причини, симптоми та методи лікування

Мигдалики (Гланди) — це парний орган з лімфоїдної тканини. Він виконує захисну функцію, оскільки виробляє антитіла та створює бар'єр бактеріям, які потрапляють в організм при диханні. При надто високій вірусній або бактеріальній активності на поверхні мигдаликів накопичується велика кількість патогенів. Вони розмножуються, провокуючи запалення. Так розвивається тонзиліт.

У чому відмінність міоми матки від фіброми - фото
У чому відмінність міоми матки від фіброми

Дуже часто виявлену в результаті обстеження доброякісну пухлину в матці лікарі різних медичних центрів діагностують як фіброму, інші – міому, а треті – фіброміому. Тому у пацієнток виникає питання, чим же відрізняються такі освіти та чи однаковий підхід до їхнього лікування?

Білий наліт на язиці — причини та лікування - фото
Білий наліт на язиці — причини та лікування

Язик – індикатор здоров'я людини. Ось чому лікар на прийомі часто вимагає показати. За виглядом язика лікар може визначити стан травної системи, а також запідозрити деякі інші захворювання. У нормі він повинен мати світло-рожевий колір. Якщо присутній білий наліт на язиці, це має стати приводом звернення до лікаря. Фахівець оцінить, чи є такий симптом нормою, чи патологічним станом.

Чим небезпечний токсикоз і як полегшити стан вагітної жінки - фото
Чим небезпечний токсикоз і як полегшити стан вагітної жінки

Токсикоз вагітних — досить поширений стан, що виникає у 90% майбутніх мам і супроводжується у половини з них не тільки нудотою, а й блювотою. Не слід ставитись до нього як до неминучості, оскільки кожен жіночий організм по-різному реагує на процеси, що відбуваються в ньому протягом перших тижнів та місяців після зачаття, коли відбувається закладання всіх внутрішніх органів та їх систем у малюка.

Чому виникає дискінезія жовчовивідних проток і як її лікувати - фото
Чому виникає дискінезія жовчовивідних проток і як її лікувати

Під час травлення жовч, що виробляється печінкою, сприяє розщепленню жирів, що надійшли з їжею, засвоєнню білків і вуглеводів. Приблизно через десять хвилин після їди в результаті скорочення жовчного міхура по жовчовивідних шляхах вона надходить через сфінктери у дванадцятипалу кишку, де відбувається обробка нею харчових компонентів. У нормі цей ланцюг працює злагоджено, проте при порушенні хоча б однієї його ланки виникає патологічний стан – дискінезія жовчовивідних шляхів.

Що потрібно знати про кишкову непрохідність - фото
Що потрібно знати про кишкову непрохідність

Непрохідність кишківника — це патологічний стан, при якому частково або повністю відсутнє просування вмісту шлунково-кишкового тракту внаслідок порушення перистальтики (м'язового скорочення) його стінок. До такого стану призводять тривалі спазми м'язів або їхнє повне розслаблення.

Будь-ласка, оберіть мову