Медичний центр Візіум | Приватна клініка у Києві
запис на консультацію
UA / RU
Пошуковий запит не повинен бути коротшим за 4 символи
Медичний центр "Візіум". Ведення вагітності зі знижкою 5000 грн! Медичний центр "Візіум". Вакцинація для всієї родини Медичний центр "Візіум". Знижка 20% на консультації спеціалістів центру для ЗСУ Медичний центр "Візіум". Медичні центри «Візіум» працюють
Ведення вагітності зі знижкою 5000 грн!

 • кваліфіковані та досвідчені фахівці
 • спостереження з 6-го тижня
 • турбота та підтримка протягом усієї вагітності
 • моніторинг загального стану майбутньої мами
 • діагностика розвитку плода

Вакцинація для всієї родини

Не відкладайте здоров'я на завтра!
Запишіться на вакцинацію вже сьогодні та забезпечте собі та своїй родині надійний захист.

Знижка 20% на консультації спеціалістів центру для ЗСУ

Допомагаємо українським військовим надаємо знижку -20% на консультації всіх спеціалістів до 31.12.23

Медичні центри «Візіум» працюють

Ми доклали всіх зусиль, щоб кожен із центрів у Києві та Краматорську були забезпечені необхідним електропостачанням.
Наші кабінети працюють незважаючи на відключення світла!
Запрошуємо вас у безпечну та затишну атмосферу, де ви можете пройти необхідне обстеження та діагностику, підзарядити телефон чи погрітися!

Чекаємо на вас!

У нас безпечно!
 • Не допускаємо до роботи персонал з ГРВІ
 • Дезінфікуємо повітря
 • Дотримуємося заходів гігієни
 • Регулярне оброблення поверхонь
У нас безпечно!

Медичний центр "Візіум"

Медичний центр "Візіум" | Київ

Центр Візіум — один із найкращих багатопрофільних медичних центрів у столиці. Ми є одним із лідерів надання медичної допомоги в Україні. Ось кілька переваг роботи з нами:

1
фахівці з великим досвідом роботи
2
високоточне обладнання
3
сучасна комплексна діагностика
4
комфортна та ефективна медична допомога
5
знайдемо підхід навіть до найменших пацієнтів
Медичний центр "Візіум" | Прайс-лист на послуги медичного центру
Прайс-лист на послуги медичного центру

Ми дбаємо про те, щоб послуги нашого центру були доступні для кожного пацієнта. Наші ціни на послуги прозорі та не містять прихованих умов.

Медичний центр "Візіум"

Це спеціалізований медичний центр експертного рівня. У ньому ми зібрали провідних спеціалістів різних галузей медицини. Оснастили його передовим обладнанням, що дозволяє нам швидко, точно та якісно проводити діагностику, лікування та профілактику. Основний напрямок діяльності — надання високоспеціалізованої медичної допомоги у понад 30 напрямках.

Медичний центр "Візіум"
Наші фахівці
Гнатюк Ганна Володимирівна
Гнатюк Ганна Володимирівна

Акушер-гінеколог/Лікар вищої категорії з 20-річним досвідом роботи. Веде прийом для дорослих та дітей. Пріоритетні напрямки практичної діяльності: діагностика та лікування гінекологічних захворювань, проведення профілактичних оглядів.

Зєнцева Оксана Олександрівна
Зєнцева Оксана Олександрівна

Лікар педіатр-неонатолог. Член асоціації неонатологів. Має досвід роботи 7 років. Спеціалізується на методиках супроводу новонародженої дитини з перших секунд життя та надає необхідну допомогу дитині, якщо виникає потреба.

Губарькова Інга Леонардівна
Губарькова Інга Леонардівна

Інга Леонардівна - лікар-ендокринолог вищої категорії, стаж роботи понад 29 років.

 Філіппенко Андрій Вікторович
Філіппенко Андрій Вікторович

Лікар отоларинголог вищої категорії. Веде прийом дітей від народження та дорослих. Лікує такі захворювання, як: аденоїди, запалення слухової (євстахієвої) труби, гайморит

Грушевська Олена Гендріхівна
Грушевська Олена Гендріхівна

Лікар вищої категорії ультразвукової та функціональної діагностики є досвідченим фахівцем із понад 30-річним стажем роботи.

Ракша Наталя Іванівна
Ракша Наталя Іванівна

Лікар ультразвукової діагностики / Лікар першої категорії. Фахівець з 14-річним стажем роботи.

Загоровська Ірина Борисівна
Загоровська Ірина Борисівна

Дитячий масажист. Надає послуги з проведення масажних процедур пацієнтам дитячого віку, спеціалізується на тонізуючому та розслаблюючому, лікувально-профілактичному масажі

Усі фахівці
Запис на прийом

Запишіться на прийом до лікаря через форму на сайті і наші координатори зв'яжуться з Вами, щоб підібрати зручний час візиту

Вкажіть ваше ім'я
Введіть номер коректно
Оберіть послугу
Оберіть послугу
Відділення
Вкажіть відділення
Ваш запит успішно надіслано

З Вами зв'яжуться найближчим часом

Відбулася помилка, повторіть пізніше
Київ | Запис на прийом
Корисна інформація
Причини здригання дитини уві сні - фото
Причини здригання дитини уві сні

Часто у молодих батьків викликає занепокоєння здригання дитини уві сні та її раптове пробудження. Пропонуємо розібратися, в чому причина такого явища та які профілактичні заходи допоможуть покращити якість відпочинку малюка.

Чому знижується рівень гемоглобіну і як про це дізнатися - фото
Чому знижується рівень гемоглобіну і як про це дізнатися

Гемоглобін – це складний білок, у складі якого є залізо. Потрапляючи в кров, він поширюється по всьому організму та стає невіддільною частиною багатьох обмінних процесів.

Масаж: які види існують і як підібрати відповідний - фото
Масаж: які види існують і як підібрати відповідний

Масаж – це вид терапевтичної техніки, яка передбачає ручну дію на тканини тіла. За допомогою даної процедури можна суттєво покращити циркуляцію. крові, полегшити болючі відчуття, знизити рівень стресу, повноцінно розслабитися та відновити м'язи після великих навантажень.

Аменорея: що це таке, як розпізнати та вилікувати? - фото
Аменорея: що це таке, як розпізнати та вилікувати?

Аменорея – це захворювання, яке діагностується у 10% жінок і дівчат-підлітків віком від 16 років по всьому світу. Головним симптомом є зупинка менструації як мінімум на 6 місяців.

Жіночий клімакс: чого чекати і як із цим впоратися? - фото
Жіночий клімакс: чого чекати і як із цим впоратися?

Клімаксом у жінок заведено називати період, коли закінчується менструальний цикл. Точна постановка цього діагнозу допускається лише в тому випадку, якщо менструації відсутні вже понад 12 місяців.

Усі статті

«Візіум» — це інноваційний медичний центр у Києві експертного рівня, де працюють провідні спеціалісти з різних галузей медицини. Наша унікальність полягає у застосуванні передового обладнання, яке дозволяє проводити діагностику, лікування та профілактику швидко, точно та якісно. Ми спеціалізуємося на більш ніж 30 напрямках, надаючи висококваліфіковану медичну допомогу. Наша команда об'єднує експертів, які володіють глибокими знаннями та досвідом, щоб забезпечити найсучасніші та найефективніші методи лікування.

Ми дбаємо про здоров'я та благополуччя своїх пацієнтів. Наше головне завдання полягає у дотриманні високих стандартів обслуговування на всіх етапах діагностики та лікування наших пацієнтів. Найважливіша мета центру – здорові клієнти. І ми прагнемо забезпечити українцям доступ до якісної платної медичної допомоги.

Спектр послуг медичного центру «Візіум»

Приватна клініка «Візіум» представляє вашій увазі безліч напрямків лікування, діагностики та процедур.

Ми надаємо медичну допомогу за такими спеціалізаціями, як:

 • неврологія;
 • гінекологія;
 • кардіологія;
 • педіатрія;
 • гастроентерологія;
 • фоніатрія;
 • отоларингологія;
 • ендокринологія;
 • функціональна діагностика.

Наш багатопрофільний медцентр на Позняках визнано однією з найкращих медустанов у Києві. Ми є лідерами у сфері надання послуг медичної допомоги. Крім того, до переліку процедур нашого центру входять масажі різних видів, вакцинація дорослих та дітей, УЗД, великий спектр лабораторних аналізів, а також можливість підписати декларацію з сімейним лікарем високого рівня. Наша команда спеціалістів додатково видає медичні довідки різних типів за потребою.

Як записатися на прийом

Ми надаємо вам можливість швидкого запису до нас на прийом. Це можна зробити через форму на сайті, а потім координатори нашого центру зв'яжуться з вами, щоб підібрати зручний час візиту. А також ви можете зателефонувати нам за вказаним номером телефону та записатися до потрібного фахівця на обрану дату.

Клініка «Візіум» знаходиться в Києві на Ахматової з розташуванням будівлі біля комфортної транспортної розв'язки, щоб вам було максимально зручно дістатися до нас.

Як проходить прийом

Медичний центр «Візіум» у Києві на Позняках має відділення з багатьох напрямків, що надають своїм пацієнтам послуги на лікування різних хвороб та якісну діагностику за доступними цінами. Кваліфіковані лікарі розробляють індивідуальний план терапії, який включає безпечні та ефективні методи боротьби із захворюваннями і симптоматикою, враховуючи особливості стану вашого організму.

При підозрі на будь-яку хворобу спочатку необхідно відвідати сімейного лікаря або терапевта для проведення первинного огляду та оцінки стану. Потім лікар направить вас до лікаря вузької спеціалізації для детальної консультації та досліджень. Під час огляду вам знадобляться додаткові лабораторні аналізи для встановлення діагнозу.

Для точного визначення проводяться лише сучасні методики діагностики, які дозволяють виявити недугу навіть на ранніх стадіях та негайно розпочати лікування. Лікарі на прийомі розкажуть вам, як проходять аналізи, як до них підготуватись, озвучать повну вартість усіх процедур. Крім того, вони складуть детальний план лікування та обстежень, врахують усі ваші потреби, побажання.

Переваги медичного центру «Візіум»

Ми пишаємось своїм відповідальним підходом до лікування пацієнтів. Наші дослідження ґрунтуються на застосуванні передового обладнання, ми використовуємо лише сучасні методи боротьби з різними захворюваннями. Команда кваліфікованих лікарів має високий професіоналізм і знання у своїй галузі.

Також у нашому центрі найсучасніше лабораторне обладнання, що дозволяє забезпечити пацієнтам максимально точну, комфортну та швидку діагностику.

Отже, ми маємо такі особливості:

 1. Фахівці з величезним досвідом.
 2. Високоточне обладнання
 3. Комплексний підхід до обстеження та лікування.
 4. Комфорт та ефективність процедур та консультацій.
 5. Особливий підхід до кожного пацієнта, зокрема до найменших.

Важливо, що в нашому медичному центрі ви можете бути впевнені у своїй безпеці, тому що ми не допускаємо до роботи співробітників з ознаками інфекційних та вірусних захворювань, дотримуємося всіх санітарних та епідеміологічних норм для вашого комфорту.

Будь-ласка, оберіть мову