Ревматолог у Краматорську: записатися на прийом Медичний центр Візіум

Процедури та маніпуляції

Багато структур в організмі людини містять сполучну тканину. Зокрема, вона є важливою складовою опорно-рухового апарату – суглобів, кісток, сухожиль та зв'язок. Її еластичність та пружність дозволяє цим органам виконувати свої функції. Якщо розвивається захворювання, що вражає цей вид тканини, функціональна здатність перерахованих структур значно знижується, що погіршує якість життя пацієнта. Лікуванням таких патологій займаються ревматологи. Фахівці медичного центру «Візіум» займаються лікуванням, діагностикою та профілактикою ревматологічних захворювань та можуть підібрати ефективну терапію для кожного пацієнта.

visium-clinic-kramatorsk-revmatologiya
Професійні навички
Опитування фахівця

На прийомі лікар з'ясовує скарги і те, як розвивалося захворювання - які симптоми супроводжували його маніфестацію, як з часом змінювалася клінічна картина, які фактори впливають на інтенсивність виразності ознак та їх появу. Важливою є інформація про супутні гострі та хронічні патології, перенесені протягом життя захворюваннях. Ці дані дозволяють фахівцеві правильно встановити попередній діагноз та призначити достатній для його верифікації обсяг досліджень.

Діагностичне обстеження

Зовнішній огляд та фізикальне дослідження дозволяють ревматологу виявити зовнішні ознаки захворювання. Найчастіше спостерігаються набряклість та почервоніння суглобів, підвищення місцевої температури, значне зменшення обсягу активних та пасивних рухів. Обов'язково оцінюється функція серця, оскільки антигени, що вражають сполучну тканину, тропни і тканин клапанів. Лабораторні методи необхідні виявлення у крові специфічних маркерів, а інструментальні — для опису структурних змін у тканинах суглоба. Їхні результати дозволять лікарю встановити остаточний точний діагноз.

Лікування

Індивідуальний план терапії розробляється для кожного пацієнта відповідно до міжнародних клінічних стандартів. Корекція плану лікувальних заходів проводиться у процесі лікування у відповідності з результатами додатково проведеного дослідження.

Фахівці за напрямом
Звернутися до лікаря-ревматолога рекомендується при наступних симптомах:
1

Обмеження руху на суглобах, зокрема — зменшення обсягу пасивних рухів.

2

Загальна слабкість та субфебрильна температура.

3

Зниження рухливості хребта, згладжування його згинів.

4

Сильний м'язовий біль, що сковує рухи.

5

Набряклість суглобів, місцеве підвищення температури та почервоніння шкіри.

6

Характерні почервоніння та висипання на шкірних покривах.

Запис на прийом

Запишіться на прийом до лікаря через форму на сайті і наші координатори зв'яжуться з Вами, щоб підібрати зручний час візиту

Вкажіть ваше ім'я
Введіть номер коректно
Оберіть послугу
Оберіть послугу
Відділення
Вкажіть відділення
Ваш запит успішно надіслано

З Вами зв'яжуться найближчим часом

Відбулася помилка, повторіть пізніше
Ревматологія | Запис на прийом
Симптоми ревматичних захворювань

Ревматологія - це галузь медицини, що вивчає захворювання, що вражають сполучну тканину. Найбільша її кількість в організмі людини знаходиться в опорно-руховому апараті – у суглобових сумках, зв'язках, сухожиллях та хрящах. У зв'язку з цим ураження зазначених структур призводить до обмеження мобільності пацієнта та значного зниження якості життя.

Записатися на прийом до ревматолога в Краматорську слід при виявленні у себе наступних ознак:

 • біль у дрібних або великих суглобах, почервоніння шкіри над ними, набряклість, пов'язані із запаленням;
 • слабкість у м'язах, сильний біль, неможливість рухів через м'язовий опір;
 • скутість рухів у хребті, зниження його гнучкості, неможливість розігнути чи зігнути спину, згладжування фізіологічних вигинів;
 • шкірні прояви - почервоніння, характерні висипання, утворення підшкірних вузликів;
 • постійний субфебрилітет, на який не впливає прийом жарознижувальних препаратів;
 • ранкова скутість, необхідність розробляти суглоби протягом півгодини, як відновиться повний обсяг рухів;
 • блідість з наступним ціанозом або почервонінням пальців після дії низьких температур;
 • ознаки ураження нирок - поперекові болі, зміна кольору сечі на кшталт м'ясних помиїв;
 • одночасний прояв синдрому сухого ока та значного зниження кількості слини у ротовій порожнині;
 • біль у вусі, що не зникає після прийому протизапальних, поступове зниження слуху аж до повної глухоти;
 • ознаки ураження серця – тахікардія, слабкість при фізичному навантаженні, відчуття серцебиття.

Зазначені симптоми можуть бути ознакою ревматологічного захворювання, у разі виявлення якого ранній початок терапії дозволяє зберегти мобільність суглобів та функціональну здатність внутрішніх органів. Якщо ви відзначаєте у себе схожу клінічну симптоматику, зверніться до клініки «Візіум». Фахівці встановлять точний діагноз та призначать лікування. У місті Краматорськ ціна консультації ревматолога у нашому центрі вказана на сайті, а також ви можете дізнатись її під час запису.

Діагностика та лікування у ревматології

Для встановлення остаточного діагнозу лікарю необхідно, крім огляду, провести ряд лабораторних та інструментальних досліджень. Досліджується рівень С-реактивного білка та ШОЕ, які є маркерами запальних процесів, проводиться протеїнограма, обов'язково уточнюється концентрація ревматоїдного фактора, антитіл до ядерної ДНК, антистрептолізин-О. Дані речовини виявляються в крові за певних ревматичних захворювань. Також виконується рентгенологічне дослідження та додаткові методи візуалізації конкретних органів залежно від скарг.

Лікування включає препарати, що пригнічують активність аутоімунних процесів і визначається індивідуально для кожного пацієнта.

Запис на консультацію до ревматолога у медичному центрі "ВІЗІУМ" у Краматорську

Медичний центр Візіум — це приватна багатопрофільна клініка, яка надає своїм пацієнтам діагностичні та терапевтичні послуги в галузі ревматології. Ось кілька переваг довірити нам своє здоров'я:

 • тут працюють досвідчені фахівці, які регулярно підвищують свою кваліфікацію;
 • ми дотримуємося лояльної цінової політики – ціна прийому лікаря ревматолога у Краматорську у нас доступна для пацієнтів;
 • відділення оснащене сучасним високоточним обладнанням;
 • У лікуванні наші лікарі спираються на новітні міжнародні клінічні стандарти.
Будь-ласка, оберіть мову