Дитяча гінекологія в Києві: записати дитину на прийом | Візіум
запис на консультацію
UA / RU
Пошуковий запит не повинен бути коротшим за 4 символи

Дитяча гінекологія

Дбати про здоров'я репродуктивної системи слід починати з раннього віку. Тому завдання всіх батьків – уважно спостерігати за розвитком своєї дівчинки та своєчасно проходити огляди у дитячого гінеколога. Це дозволить запобігти проблемам із сечостатевою системою або вжити заходів при їх виявленні. Систематичний контроль є запорукою гарного самопочуття у дитинстві та надійним фундаментом для міцного жіночого здоров'я у дорослому віці.

 visium-clinic-detskaya-ginekologiya
Професійні навички
Опитування

Лікар розпитує маму, як пройшли її вагітність та пологи, про особливості розвитку малюка, наявність будь-яких проблем зі здоров'ям. Батьки повинні розповісти про всі тривожні прояви. Старшим дівчаткам гінеколог ставить питання про менструацію, їх регулярність, тривалість, інтенсивність і наявність болю. Також потрібно повідомити фахівця про початок статевого життя, шкідливі звички. Опитування проводиться з дотриманням максимальної поваги до пацієнтки та уваги до її віку, емоційного стану та психологічних особливостей.

Діагностичне дослідження

Для встановлення діагнозу дитячий гінеколог може застосовувати різні діагностичні методи:

 • візуальний огляд зовнішніх статевих органів;
 • пальпацію живота – для оцінки стану внутрішніх органів репродуктивної системи;
 • піхвове дослідження — за необхідності, коли дівчинка близька до початку статевої зрілості і є певні показання;
 • забір мазка — для визначення наявності інфекції чи запалення;
 • УЗД — дозволяє оцінити стан матки та яєчників.

При підозрі на системні захворювання можуть призначатися аналізи крові та сечі.

Роз'яснення результатів та схеми лікування

Консультація дитячого гінеколога передбачає надання детальної інформації про стан дитини. Лікар пояснює характер захворювання та обговорює можливі методи лікування. Такий підхід дозволяє створити довірчі відносини та забезпечити максимальне розуміння діагнозу та плану терапії, що є важливою частиною турботи про репродуктивне здоров'я дітей.

Фахівці за напрямом
Гнатюк Ганна Володимирівна
Гнатюк Ганна Володимирівна

Акушер-гінеколог/Лікар вищої категорії з 20-річним досвідом роботи. Веде прийом для дорослих та дітей. Пріоритетні напрямки практичної діяльності: діагностика та лікування гінекологічних захворювань, проведення профілактичних оглядів.

Прайс на послугу
КОНСУЛЬТАЦІЯ ДИТЯЧОГО ГІНЕКОЛОГА ПЕРВИННА
750 грн
КОНСУЛЬТАЦІЯ ДИТЯЧОГО ГІНЕКОЛОГА ПОВТОРНА
650 грн
КОЛЬПОСКОПІЯ
600 грн
КОЛЬПОСКОПІЯ КОНТРОЛЬ
500 грн
РАДІОХВИЛЬОВЕ ЛІКУВАННЯ ШИЙКИ МАТКИ (1 ЗОНА)
3100 грн
РАДІОХВИЛЬОВЕ ЛІКУВАННЯ ШИЙКИ МАТКИ (2 ЗОНИ)
4000 грн
РАДІОХВИЛЬОВЕ ЛІКУВАННЯ ШИЙКИ МАТКИ ПОВТОРНА
2000 грн
БІОПСІЯ ШИЙКИ МАТКИ (МАНІПУЛЯЦІЯ)
1400 грн
РАДІОХВИЛЬОВА ЕКСЦИЗІЯ ПОЛІПА ШИЙКИ МАТКИ З АНЕСТЕЗІЄЮ
1500 грн
АНЕСТЕЗІЯ 1 КАТ (СПРЕЙ)
200 грн
АНЕСТЕЗІЯ 3 КАТ (ПАРАЦЕРВІКАЛЬНА)
380 грн
Запис на прийом

Запишіться на прийом до лікаря через форму на сайті і наші координатори зв'яжуться з Вами, щоб підібрати зручний час візиту

Вкажіть ваше ім'я
Введіть номер коректно
Оберіть послугу
Оберіть послугу
Відділення
Вкажіть відділення
Ваш запит успішно надіслано

З Вами зв'яжуться найближчим часом

Відбулася помилка, повторіть пізніше
Дитяча гінекологія | Запис на прийом
Професійна турбота та конфіденційність: прийом дитячого гінеколога у клініці «Візіум»

Огляд дитячого гінеколога може знадобитися за наявності показань. Але така процедура має також проводитися планово. Необхідно розуміти, що в організмі дівчинки теж можуть відбуватися патологічні процеси, як і у дорослої жінки. Навіть у дітей дошкільного віку можуть виявлятися різні гінекологічні захворювання. За здоров'я репродуктивної системи дівчинки від народження до 16 років відповідає дитячий гінеколог. Хороших фахівців у Києві можна знайти у клініці «Візіум». Ми пропонуємо медичне обслуговування високого рівня, що дає змогу забезпечити здоров'я кожній дитині.

Що лікує дитячий гінеколог і коли до нього звертатися

Перший огляд дитячого гінеколога має відбутися ще у пологовому будинку, щоб перевірити, чи не передалися інфекції матері дитині, а також виключити вроджені патології. За відсутності скарг відвідувати з малечею лікаря потрібно перед садком, школою, вступом до ВНЗ. З віку 6-7 років візит до гінеколога потрібно планувати щорічно, а за наявності хронічних захворювань ще частіше. Особливо важливо приділити увагу здоров'ю репродуктивної системи в період статевого дозрівання. Обов'язково потрібно записатися на прийом до дитячого гінеколога за наявності таких симптомів:

 • свербіж та печіння у піхві;
 • нетипове почервоніння та роздратування;
 • білі або жовті виділення з кислим запахом;
 • гострі болі внизу живота;
 • відсутність менструації до 15-річного віку;
 • болючі, нерегулярні місячні;
 • травма статевих органів;
 • рясне оволосіння або його відсутність у період статевого дозрівання;
 • новоутворення на геніталіях, в області молочних залоз

Звертатися до дитячої гінекології потрібно, якщо дівчинка почала вести статеве життя, а також у тому випадку, коли настала рання вагітність.

Важливо вчасно відвідати спеціаліста, щоб не допустити ускладнень за наявності патології. Дитячий гінеколог у «Візіумі» допоможе впоратися з інфекційними та запальними захворюваннями. Він також призначить ефективне лікування при ендометріозі, кисті яєчника, підкаже, що робити при затримці або передчасному статевому розвитку. Крім того, звертатися до фахівця потрібно при аномаліях формування статевих органів, синехії (зрощенні) малих статевих губ та інших гінекологічних патологій.

Як записатися та як проходить прийом дитячого гінеколога у клініці «Візіум»

Запис у нашому медичному центрі максимально спрощений. Пацієнт може заповнити спеціальну форму на сайті, після чого зв'яжеться з ним координатор для узгодження оптимального часу для консультації. Записатися на прийом можна також за номерами телефонів.

Наша клініка, що у Києві знаходиться на Ахматової (Позняки), практикує комплексний підхід до проблеми юної пацієнтки. Спочатку лікар збирає анамнез, далі оглядає молочні залози, з'ясовує, чи зовнішні ознаки порушення гормонального фону. Наприклад, передчасне зростання волосся в зоні пахв і ранній розвиток молочних залоз можуть говорити про серйозні порушення.

Сам гінекологічний огляд проводиться на канапі за методикою дворучного дослідження. Він передбачає обстеження внутрішніх органів однією рукою, а другою – пальпацію живота. За потреби лікар призначить діагностичні процедури. Попередньо батькам буде озвучено всі ціни на послуги.

Переваги клініки «Візіум»

Довірити найцінніше — здоров'я своєї дитини потрібно найкращим фахівцям. У клініці «Візіум» працюють лікарі, які мають великий досвід та постійно підвищують свою кваліфікацію. Нам довіряють також з таких причин:

 1. Хороше оснащення медцентру. У нашій клініці можна пройти всі процедури без необхідності відвідувати інші клініко-діагностичні установи. Ми використовуємо сучасне обладнання від відомих виробників, що дозволяє гарантувати його високу технологічність та якість. Завдяки цьому ми маємо можливість ставити точні діагнози та проводити ефективне лікування.
 2. Сервіс найвищого рівня. Робота всіх наших співробітників (від персоналу до фахівців) спрямована на те, щоб забезпечити здоров'я та гарний настрій пацієнтам.
 3. Індивідуальний підхід. Ми розуміємо, що немає однакових проблем. Методика лікування підбирається з урахуванням індивідуальних особливостей дівчинки. Крім того, наші лікарі вміють знайти підхід до юних пацієнток, оскільки гінекологічний огляд досить інтимний, особливо в такому ранньому віці.

Наша клініка на Позняках має зручне розташування, оскільки поряд знаходиться транспортна розв'язка, що дозволяє легко дістатися медичного центру.

З нами надійно та безпечно! Не відкладайте візиту до лікаря. У багатьох випадках своєчасне поводження дозволяє максимально зберегти здоров'я репродуктивної системи.

Будь-ласка, оберіть мову