Гастроентеролог у Києві: записатися на прийом Медичний центр Візіум
запис на консультацію
UA / RU
Пошуковий запит не повинен бути коротшим за 4 символи

Гастроентерологія у Києві

Травний тракт - це складна система, завдяки якій організм отримує необхідні для існування поживні речовини. Правильний процес травлення забезпечується безліччю фізіологічних процесів – перистальтикою, виробленням ферментів, всмоктуванням нутрієнтів. При порушенні цих механізмів розвивається стан мальдігестії. Гастроентерологи медичного центру «Візіум» займаються лікуванням захворювань різної етіології, що призводять до порушень роботи шлунково-кишкового тракту, наприклад, виразкової хвороби, гастриту, патологій печінки та підшлункової, уражень кишечнику та інших хвороб.

visium-clinic-gastroenterolog
Професійні навички
Опитування фахівця

Лікар з'ясовує скарги пацієнта та розпитує його про перебіг захворювання – коли воно виникло, як розвивалося, як змінювалася за цей час симптоматика. З'ясовується також, за яких обставин симптоми виникають, посилюються чи слабшають. Протягом та клінікою деяких патологій впливає також наявність супутніх захворювань, про які слід повідомити фахівця. Зазначені дані необхідні для правильного визначення попереднього діагнозу та обов'язкових діагностичних досліджень.

Діагностичне обстеження

Проводиться зовнішній огляд та фізикальне обстеження – пальпація, перкусія та аускультація ураженого органу, якщо такі можливі. Потім призначаються лабораторні та інструментальні методи, наприклад, езофагогастродуоденоскопія, колоноскопія, УЗД, рентгенографія, копрограма, тести на визначення Хелікобактер пілорі. Це дозволяє підтвердити або спростувати початковий діагноз, а також виявити точну локалізацію та ступінь тяжкості патологічного процесу.

Лікування

Після проведення необхідної діагностики лікар призначає пацієнтові відповідну ситуацію на ефективну терапію. Якщо результатів проведених досліджень замало повної верифікації діагнозу, використовуються додаткові методи, після чого коригується.

Фахівці за напрямом
Латиш Наталія Олегівна
Латиш Наталія Олегівна

Лікар вищої категорії з 32-річним досвідом роботи.

Журавльова Тамара Миколаївна
Журавльова Тамара Миколаївна

Сімейний лікар / Гастроентеролог. Лікар другої категорії. Досвід роботи 8 років. Лікар виконує огляд, вивчає анамнез, інтерпретує результати додаткових досліджень та надасть ефективне лікування захворювань травної системи.

Прайс на послугу
Консультація гастроентеролога
750 грн
Консультація гастроентеролога повторна
650 грн
Консультація гастроентеролога (провідного спеціаліста)
750 грн
КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА ДИСТАНЦІЙНО
1000 грн
Звернутися до гастроентеролога рекомендується при наступних симптомах:
1

Біль у різних відділах живота - епігастрії, околопупочной зоні, правому або лівому підребер'ї.

2

Нудота і блювання, що залежать від їди або не пов'язані з ними.

3

Відчуття кислоти або гіркоти в ротовій порожнині, відрижка кислим або їжею, неприємний запах з рота.

4

Печія - печіння та біль за грудиною, особливо в горизонтальному положенні та під час їжі.

5

Розлади випорожнень - запор, діарея або їх чергування тривалого характеру, пов'язане зі стресом або виникає без видимої причини.

6

Зміна кольору калу чи наявність у ньому патологічних домішок.

7

Здуття живота, відчуття переповненості у шлунку, метеоризм.

8

Зміна кольору шкірних покривів, їхня жовтушність.

Запис на прийом

Запишіться на прийом до лікаря через форму на сайті і наші координатори зв'яжуться з Вами, щоб підібрати зручний час візиту

Вкажіть ваше ім'я
Введіть номер коректно
Оберіть послугу
Оберіть послугу
Відділення
Вкажіть відділення
Ваш запит успішно надіслано

З Вами зв'яжуться найближчим часом

Відбулася помилка, повторіть пізніше
Гастроентерологія | Запис на прийом
Найпоширеніші запитання
Чим займається лікар гастроентеролог?

Лікар-гастроентеролог займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту.

Які хвороби лікує лікар гастроентеролог?

Основні патології, які лікує лікар-гастроентеролог: захворювання шлунка (гастрит, виразка), кишечника (коліт, ентерит, дуоденіт), жовчного міхура (холецистит), жовчовивідних шляхів, селезінки, печінки (вірусні гепатити), підшлункової залози (панкреатит).

У якому випадку потрібно звертатися до гастроентеролога?

До гастроентеролога рекомендується звернутися: у разі больових відчуттів у животі будь-якої локалізації, порушень випорожнення (закреп, діарея), нудоти, блювоти, печії, присмаку гіркоти (що мають постійний характер), неприємного запаху з рота.

Як проходить первинний прийом гастроентеролога?

На первинному прийомі лікар обов'язково проводить збір анамнезу, огляд пацієнта, пальпує живіт. За необхідності призначає необхідні для постановки діагнозу аналізи та дослідження.

Що лікує гастроентеролог?

Болі в животі, печія, розлади травлення – ці проблеми відомі майже кожній людині. Вони виникають через неправильне харчування, при вживанні чогось занадто жирного, солоного чи гострого. Але буває, що такі симптоми повідомляють про наявність серйозного захворювання органів шлунково-кишкового тракту. Гастроентеролог проведе діагностику й точно підкаже, чи це так.

Система травлення людини складається зі шлунка, тонкого та товстого кишківника, стравоходу, інших органів. Вона подрібнює та перетравлює їжу, забезпечуючи організм важливими матеріалами та речовинами для зростання, розвитку, життя. Усі складові функціонують злагоджено, якщо харчуватися нормально, вчасно та повноцінно. На жаль, багато людей зловживають фастфудом, жирною, копченою їжею, що призводить до проблем із ШКТ.

Коли потрібно звернутися

Хвороби шлунка не завжди виявляються відразу, але вони спричиняють постійний дискомфорт. Буває, що цей орган нагадує про себе періодично, коли людина з'їсть щось шкідливе, а більшість часу не турбує. Але варто зазначити, що біль ніколи не з'являється без причини, будь-які неприємні відчуття пов'язані з порушеннями в роботі органу. Якщо вони виникають часто й не тільки через невідповідну їжу, знадобиться консультація гастроентеролога.

Звернутися до фахівця з хвороб ШКТ варто в таких ситуаціях:

 • нудота та блювання, не викликані отруєнням. Буває, що ці симптоми ніяк не пов'язані з зіпсованою їжею або токсикозом при вагітності, а з'являються без вагомих причин, незалежно від їди;
 • локалізований або розлитий біль у різних місцях живота. Є привід запідозрити проблеми з системою травлення, якщо вона виникає в лівому чи правому підребер'ї, у зоні епігастрію, біля пупка;
 • печія та печіння в ділянці грудей, які посилюються під час їжі або після прийняття горизонтального положення;
 • діарея, запор, розлади випорожнень, що виникають не епізодично, після неякісної їжі, а постійно, внаслідок стресу, депресії або з незрозумілих причин. Варто бити на сполох також при зміні відтінку калу або появі в ньому сторонніх домішок;
 • метеоризм, відчуття переповненості шлунка, здуття живота, не пов'язані зі вживанням окремих продуктів, які викликають таку реакцію.

Є й інші ознаки, на які лікар-гастроентеролог звертає особливу увагу під час спілкування з пацієнтом. Це неприємний запах із рота, зміна кольору шкіри, особливо яскраво виражений жовтяничний, відрижка. Приватна клініка «Візіум» пропонує послуги досвідченого лікаря (консультації та діагностика для дорослих та дітей). Якщо не лікувати патології ШКТ, згодом вони переростають у більш серйозні недуги (наприклад, у виразкову хворобу або навіть онкологію).

Які послуги надаються

Гастроентеролог лікує як вроджені, так і набуті захворювання органів травної системи. До фахівця до медичного центру на Позняках приходять також пацієнти, які не мають яскраво виражених симптомів, але є хвороба (наприклад, панкреатит або гастрит) у хронічній формі. Постійне спостереження та корекція стану потрібні, щоб уникнути серйозніших проблем.

Прийом гастроентеролога необхідний для лікування таких хвороб:

 • хронічний панкреатит, холецистит, гастрит;
 • виразка шлунка, дванадцятипалої кишки;
 • різні види хронічного коліту;
 • гастродуоденіт, ентероколіт, хвороба Крона;
 • дискінезія, диспепсія, патології печінки, кишківника.

Усі ці захворювання вимагають своєчасної діагностики, адже передбачають низку обмежень, особливо в харчуванні, відмову від шкідливих звичок. Записатися до гастроентеролога в клініці «Візіум» у Києві на Позняках – це означає не лише пройти професійне обстеження, а й дізнатися про правильний діагноз, отримати ефективне лікування. У разі потреби лікар направляє пацієнта до інших фахівців: хірургів, інфекціоністів, гепатологів тощо.

Як проходить прийом

При появі симптомів, описаних вище, або в разі потреби консультації тим, хто страждає на хронічні хвороби ШКТ, потрібно звернутися до лікаря без зволікання. Прийом починається з опитування, на цьому етапі лікареві потрібно дізнатися не тільки основні симптоми, але і як, коли вони проявляються, чи є супутні, хронічні захворювання. Потім гастроентеролог проводить візуальний огляд, обстежує хворий орган.

Для встановлення правильного діагнозу пацієнту потрібно пройти обстеження:

 • УЗД черевної порожнини;
 • рентген;
 • копрограму;
 • тести на присутність в організмі бактерії хелікобактер пілорі;
 • езофагогастродуоденоскопію.

Ці методики допоможуть визначити поточний стан органів шлунково-кишкового тракту, підтвердити чи спростувати підозри лікаря. За результатами діагностики призначають лікування, що включає медикаменти, спеціальну дієту. Після терапії знадобиться повторний запис до гастроентеролога з можливим новим обстеженням та консультацією.

Чому варто звернутися до «Візіуму»

Головна мета центру – якісне та професійне обслуговування всіх українських пацієнтів. Надається повний цикл медичної допомоги – від консультації спеціаліста до лабораторної, інструментальної діагностики, постановки діагнозу та спостереження. Ціни на послуги гастроентеролога доступні, крім того, є можливість вибрати зручний день і час прийому, а також потрапити до лікаря без черг.

Щоб записатися до фахівця гастроентерології, достатньо зателефонувати за номерами, вказаними на сайті, або заповнити форму та дочекатися дзвінка від менеджера. Для тих, хто має проблеми з органами системи травлення, пропонується спеціальна програма – комплекс «Піклуємося про ваш ШКТ». Це консультація лікаря плюс діагностика за зниженою вартістю. У рамках програми пацієнт проходить УЗД нирок та черевної порожнини, а також здає ниркові та печінкові проби. У результаті вдасться більше дізнатися про своє здоров'я та вчасно вжити необхідних заходів.

Будь-ласка, оберіть мову