Педіатр у Києві: записатися на прийом, ціна консультації дитячого лікаря | Клініка Візіум
запис на консультацію
UA / RU
Пошуковий запит не повинен бути коротшим за 4 символи

Педіатрія у Києві

У дитячому віці імунітет дитини недостатньо сильний для боротьби із зовнішніми подразниками, а організм, що швидко росте, є функціонально незрілим. У зв'язку з цим дуже важливим є моніторинг його стану для раннього виявлення будь-яких патологічних змін. Лікарі-педіатри медичного центру «Візіум» займаються профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань у дітей, а також проводять профілактичні огляди, займаються вакцинацією.

visium-clinic-pediatr
Професійні навички
Опитування фахівця

Прийом починається із з'ясування скарг. Ви або ваша дитина повинні пояснити фахівцю, що вас турбує, розповісти, як протікало захворювання, коли з'явилися перші симптоми, і що впливає на їхню інтенсивність. Лікар також з'ясовує, чи є у дитини спадкові хронічні захворювання чи гостра патологія. Ці дані дозволяють правильно встановити попередній діагноз та визначити необхідний обсяг діагностичних досліджень.

Діагностичне обстеження

Проводиться зовнішній огляд та фізикальне дослідження, яке дозволяє оцінити фізичний розвиток дитини та відповідність її віковій нормі. Залежно від симптомів призначаються додаткові лабораторні та інструментальні методи – аналізи, рентгенографія, електрокардіографія, УЗД та інші. Їх результати допомагають верифікувати діагноз, визначити форму та ступінь тяжкості захворювання.

Лікування

Для кожного маленького пацієнта лікар підбирає індивідуальну схему терапії, адаптовану під вік і індивідуальні особливості. Він надає батькам повну інформацію про виявлену патологію, використовуючи наочні посібники, схеми та макети. Якщо буде потрібне додаткове дослідження, він випише необхідні напрямки та скоригує лікування після отримання результатів.

Фахівці за напрямом
Панасюк Ольга Олексіївна
Панасюк Ольга Олексіївна

Лікар-педіатр. Досвід роботи 3 роки. Спеціалізується на новітніх методах діагностики та лікуванняі дітей від народження до 18 років.

Журавльова Тамара Миколаївна
Журавльова Тамара Миколаївна

Сімейний лікар / Гастроентеролог. Лікар другої категорії. Досвід роботи 8 років. Лікар виконує огляд, вивчає анамнез, інтерпретує результати додаткових досліджень та надасть ефективне лікування захворювань травної системи.

Прайс на послугу
Консультація педіатра в клініці
750 грн
Консультація педіатра повторна в клініці
650 грн
Консультація педіатра 2 дитини в клініці
600 грн
Консультація спеціаліста дистанційно
1000 грн
Огляд педіатра перед щепленням від грипу
350 грн
Звернутися до педіатра рекомендується за таких симптомів:
1

Порушення загального стану дитини – млявості, слабкості, підвищеної температури.

2

Якщо ви виявили у малюка ознаки ураження будь-якої системи органів - порушення травлення, утруднення дихання, ціаноз, больовий синдром будь-якої локалізації.

3

При уповільненні темпів зростання та розвитку немовляти, уповільненні набору ваги.

4

Для проведення планової вакцинації у встановленому віці згідно з календарем щеплень.

5

Для проходження медогляду перед вступом до дитячого садка або школи.

6

Для обов'язкових профілактичних оглядів у перші роки життя.

Запис на прийом

Запишіться на прийом до лікаря через форму на сайті і наші координатори зв'яжуться з Вами, щоб підібрати зручний час візиту

Вкажіть ваше ім'я
Введіть номер коректно
Оберіть послугу
Оберіть послугу
Відділення
Вкажіть відділення
Ваш запит успішно надіслано

З Вами зв'яжуться найближчим часом

Відбулася помилка, повторіть пізніше
Педіатрія | Запис на прийом
Найпоширеніші запитання
Які хвороби лікує лікар-педіатр?

Педіатр займається лікуванням і профілактикою захворювань дітей до 18 років

У чому різниця між терапевтом і педіатром?

Ці спеціальності мають основну відмінність - вік пацієнтів, яких вони ведуть. Терапевт - лікар, який спеціалізується на лікуванні та діагностиці захворювань внутрішніх органів дорослих, а педіатр займається лікуванням дітей.

Чи можна потрапити до педіатра без направлення?

Для отримання первинної лікарської допомоги направлення до педіатра не потрібне.

Чи можна йти не до свого педіатра?

Якщо лікар захворів або у відпустці, то медичний заклад обов'язково надасть іншого лікаря йому на заміну.

Здоров'я малюка завжди непокоїть його батьків, адже імунітет дитини відразу після народження та в перші роки життя недостатньо сильний, щоб боротися з хворобами. Важливо вчасно визначати будь-які патології чи відхилення, щоб уникнути серйозних ускладнень. Педіатр – лікар, який не тільки лікує дітей, а й здійснює низку заходів для профілактики, діагностики недуг.

Саме з цим фахівцем знайомляться та активно спілкуються після того, як стають батьками. Він спостерігає новонародженого з першого дня життя, дає рекомендації щодо годування, прикорму, подальшого харчування. Огляди у педіатра потрібно проходити регулярно, щоб своєчасно лікувати порушення різного типу та вживати профілактичних заходів.

Коли потрібно звернутися

Всі батьки мають обрати для своєї дитини педіатра, якому вони довіряють. Якщо цікавить справді професійна педіатрія в Києві, варто записатися на прийом до медичного центру «Візіум» Тут суворо дотримуються стандартів обслуговування хворих, консультують, проводять лабораторні та клінічні дослідження. Це клініка експертного рівня, оснащена передовим обладнанням для якісного надання послуг.

Прийом у педіатра буває плановим та позаплановим. Перший передбачає огляд, який дозволяє лікарю переконатися, що немовля розвивається нормально. Консультація обов'язково знадобиться в перший місяць після появи дитини на світ. Педіатр виміряє розміри голови та грудей, зріст та вагу новонародженого, проводить візуальне обстеження органів – це дозволить переконатися, що з малюком усе гаразд.

Плановий огляд включає перевірку живота, прослуховування фонендоскопом для розуміння, як працюють легені та серце. Приватний педіатр у клініці Києва «Візіум» проводить обстеження перед вакцинацією, видає графік вакцинування, консультує та розповідає про хвороби, від яких потрібно захистити новонародженого. Планові огляди рекомендується проводити щомісяця протягом першого року життя малюка, а потім кожні три місяці.

Коли знадобляться позапланові огляди

Не завжди дитина почувається добре й розвивається точно за планом у перші роки життя. Як уже писалося вище, її імунітет ще занадто слабкий, тому при виявленні будь-яких відхилень або погіршення здоров'я важливо не затягувати з візитом до фахівця.

Педіатр – лікар, який приймає та позапланово оглядає в разі наявності таких симптомів, як-от:

  • підвищення температури, загальна слабкість, млявість. Це можуть бути симптоми як ГРВІ, так і серйозніших недуг. Особливо небезпечні гострі стани у малюка в перші 3 місяці життя;
  • проблеми з диханням (наприклад, незвичайні шуми, хрипи), труднощі з травленням, ціаноз, висип незрозумілої етимології, болі будь-якої локалізації;
  • уповільнення темпів росту та розвитку, поганий набір ваги. Останнє може бути зумовлене як недостатнім харчуванням, так і іншими проблемами;
  • медичний огляд перед тим, як піти в дитячий садок або школу. Щоб уникнути будь-яких проблем, раптового погіршення самопочуття під час занять необхідно докладно знати все про стан здоров'я дитини;
  • порушення стільця, блювання, нудота, нежить та інші незвичайні симптоми.

Запис дитини до лікаря в Києві у багатопрофільній клініці «Візіум» (Позняки) проводиться через форму на сайті. Достатньо заповнити її та дочекатися дзвінка від співробітника, щоб вибрати оптимальний час для відвідування. Також можна зателефонувати за номерами, зазначеними в розділі «Контакти».

Які послуги надаються

У центрі педіатрії приватної клініки «Візіум» здійснюються планові та позапланові огляди дітей будь-якого віку перед дитсадком, школою, вакцинацією. Консультація дитячого лікаря проводиться як при особистому відвідуванні, так і дистанційно, наприклад, коли батькам потрібна допомога в процесі лікування, є питання щодо вигодовування чи інших ситуацій.

До педіатра звертаються та під його наглядом лікуються в разі таких захворювань, як-от:

  • ГРВІ;
  • бронхіт (гострий або хронічний), пневмонія, кашлюк, скарлатина;
  • вітряна віспа, краснуха;
  • риніт, бронхіальна астма, кропив'янка;
  • глистяні інвазії, інші захворювання.

У разі потреби педіатр спостерігає хворого разом з іншими фахівцями: хірургом, отоларингологом, неврологом тощо.

Як проходить прийом

Потрібно записатися на прийом, у Києві клініка працює з понеділка по суботу, знаходиться за адресою: вул. Ахматової, 31. Педіатр з'ясовує скарги, вислухає батьків та дитину, уточнить наявність гострих патологій чи хронічних хвороб. Це потрібно знати, щоб поставити діагноз, призначити аналізи. Залежно від симптомів проводиться як фізична діагностика, так і лабораторне обстеження, роблять рентген, направляють на УЗД, ехокардіографію.

Педіатр для новонароджених у Києві приймає також старших дітей, а також підлітків віком до 18 років. Для лікування кожного маленького пацієнта вибирають та призначають терапію, яка відповідає його віку. Лікар завжди повідомляє батькам актуальну інформацію про стан сина чи доньки, показує результати аналізів, направляє до вузькопрофільних фахівців, коригує лікування.

Ціни на послуги педіатра в приватному медичному центрі доступні, вартість терапії залежить від стану пацієнта, мети звернення, завдання, яке потрібно виконати спеціалісту. У клініці «Візіум» є комплексні програми обстежень перед дитсадком, школою зі знижкою 15%. Медцентр надає кваліфіковану допомогу не лише у сфері педіатрії, а й за іншими напрямами – тут легко провести обстеження та пройти лікування без відвідування інших клінік.

Будь-ласка, оберіть мову