Ендокринолог у Києві: записатися на прийом лікаря, ціна консультації | Клініка Візіум
запис на консультацію
UA / RU
Пошуковий запит не повинен бути коротшим за 4 символи

Ендокринологія у Києві

Ендокринна система людини регулює життєдіяльність всього організму за допомогою зміни гормонального фону. Її захворювання призводять до значного погіршення якості життя. Фахівці-ендокринологи медичного центру «Візіум» мають великий досвід у терапії різних гормональних порушень та ендокринної патології.

visium-med-endokrinolog
Професійні навички
Опитування фахівця

Під час консультації лікар з'ясовує скарги пацієнта, особливості та тривалість перебігу наявного захворювання, з'ясує наявність хронічної патології. На підставі цих даних він може запідозрити попередній діагноз і визначитися з набором необхідних обстежень - УЗД, рентгенологічне дослідження, лабораторна діагностика, томографія та ін.

Діагностичне обстеження

Ендокринолог проведе зовнішній огляд та фізикальне дослідження — антропометрію (зростання та вагу), пальпацію живота, щитовидної залози тощо.

Лікування

Після закінчення консультації фахівець надасть вам консультативний висновок та індивідуальний план лікування. При необхідності ви отримаєте також направлення на додаткове обстеження, якщо воно необхідне для уточнення діагнозу та його результати впливають на терапію.

Фахівці за напрямом
Латиш Наталія Олегівна
Латиш Наталія Олегівна

Лікар вищої категорії з 32-річним досвідом роботи.

Губарькова Інга Леонардівна
Губарькова Інга Леонардівна

Інга Леонардівна - лікар-ендокринолог вищої категорії, стаж роботи понад 29 років.

Прайс на послугу
КОНСУЛЬТАЦІЯ ЕНДОКРИНОЛОГА ДЛЯ ДОРОСЛИХ
750 грн
КОНСУЛЬТАЦІЯ ЕНДОКРИНОЛОГА ДЛЯ ДОРОСЛИХ ПОВТОРНА
650 грн
КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА ДИСТАНЦІЙНО
1000 грн
Звернутися до лікаря-ендокринолога рекомендується за таких симптомів:
1

Відчуваєте постійну слабкість і швидко втомлюєтеся без видимих причин.

2

Спостерігаються різні порушення менструального циклу (зокрема постменопаузальні кровотечі).

3

Якщо останнім часом ви відзначили значні, але безпідставні зміни ваги.

4

У вас спостерігається підвищена пітливість.

5

Ви відзначаєте різні порушення сну (безсоння, підвищена сонливість).

6

У вас є порушення емоційної та ментальної сфери — перепади настрою, відчуття пригніченості та порушення концентрації уваги.

7

Ви відзначаєте погіршення стану волосся та нігтів (тьмяність, ламкість та ін.).

8

У вас спостерігається постійна спрага, сухість у роті, поліурія та поліфагія.

Запис на прийом

Запишіться на прийом до лікаря через форму на сайті і наші координатори зв'яжуться з Вами, щоб підібрати зручний час візиту

Вкажіть ваше ім'я
Введіть номер коректно
Оберіть послугу
Оберіть послугу
Відділення
Вкажіть відділення
Ваш запит успішно надіслано

З Вами зв'яжуться найближчим часом

Відбулася помилка, повторіть пізніше
Ендокринологія | Запис на прийом
Найпоширеніші запитання
Що лікує лікар ендокринолог?

Ендокринолог лікує захворювання, пов'язані з ендокринною системою. Спеціаліст досліджує роботу залоз внутрішньої секреції, виявляє патології ендокринної системи та призначає необхідні обстеження і лікування.

У якому випадку потрібно звертатися до ендокринолога?

До ендокринолога слід звертатися за появи такої симптоматики: слабкість, сонливість, швидка стомлюваність, підвищена спрага, зміна стану шкірних покривів, збільшення ваги, порушення менструального циклу.

Які гормони перевіряє ендокринолог?

Для встановлення діагнозу ендокринолог перевіряє гормони щитовидної залози, тестостерон, естрогени (жіночі статеві гормони), гормони надниркових залоз та інші. Ці методи абсолютно нешкідливі, але все одно проконсультуйтеся з лікарем, який визначить, чи потрібні вам гормональні дослідження за наявності будь-яких проблем з організмом.

Що не можна робити перед походом до ендокринолога?

За 2 години до прийому ендокринолога не рекомендується вживати їжу і пити. Тому що лікар може порадити пройти лабораторно-діагностичні обстеження.

Ендокринна система в організмі людини не менш важлива, ніж інші, адже відповідає за вироблення гормонів і низку процесів, що відбуваються. Вона складається з гіпофіза, надниркових залоз, підшлункової, щитоподібної залози, яєчок та яєчників. Лікуванням хвороб та патологій ендокринної системи займається ендокринолог. Послуги досвідченого спеціаліста пропонує багатопрофільна клініка в Києві «Візіум».

Основним органом ендокринної системи є гіпофіз, він регулює роботу інших залоз. Кожна виконує важливі функції. Наприклад, щитоподібна виробляє гормони трийодтиронін та тироксин, необхідні для росту, розумового розвитку, стабільного обміну речовин. Яєчники у жінок виробляють естроген та прогестерон, яєчка у чоловіків – тестостерон. Порушення цих процесів спричиняють різні збої в організмі.

Коли потрібно відвідати фахівця

Патології ендокринної системи виникають із різних причин, бувають вродженими та набутими. Консультація ендокринолога необхідна для нормалізації гормонального фону, усунення неприємних наслідків шкідливих звичок, поганої екології, нервових та фізичних перенапруг. Захворювання щитоподібної залози та інших органів проявляються численними симптомами, тому поставити діагноз самостійно правильно точно не вийде.

Досвідчений ендокринолог на Позняках у багатопрофільній клініці «Візіум» Києва приймає пацієнтів із такими скаргами:

  • часта слабкість і стомлюваність, особливо ніяк не пов'язані з тяжкою фізичною роботою та постійними навантаженнями;
  • погіршення пам'яті, проблеми зі сном, різкі зміни настрою, безпричинна плаксивість;
  • прискорене серцебиття, посилена пітливість, зниження або підвищення апетиту, незрозумілі зміни ваги (різке схуднення, швидкий набір зайвих кілограмів);
  • збої менструального циклу, порушення (наприклад, кровотечі в періоди між місячними);
  • постійна сухість у роті, сильна спрага, випадіння волосся, ламкість нігтів.

Ці симптоми можуть бути як наслідком хронічної перевтоми, депресії, так і результатом захворювань ендокринної системи. До найпоширеніших недуг належать цукровий діабет 1 і 2 типів, зоб (збільшення щитоподібної залози в розмірах), порушення вироблення гормонів. Ціна консультації ендокринолога в Києві в клініці «Візіум» доступна, тому не варто затягувати з візитом до лікаря.

Через відсутність лікування хвороби призводять до неприємних наслідків, таких як запалення, безпліддя чи навіть онкологія. Прийом та консультація ендокринолога необхідні навіть за відсутності скарг (наприклад, під час планування вагітності). Якщо організму майбутньої мами не вистачає йоду, під час виношування можуть виникнути проблеми. Відвідати спеціаліста рекомендується також при виборі контрацептивів, а також після настання менопаузи після досягнення 45–50 років.

Які послуги надаються

Лікарі медичного центру мають великий практичний досвід лікування хвороб, пов'язаних з ендокринними патологіями та гормональними порушеннями.

До них звертаються при таких захворюваннях, як-от:

  • цукровий діабет 1 і 2 типу, зумовлений недостатнім виробленням інсуліну в організмі;
  • аутоімунні розлади. Наприкінці 80-х рр. минулого століття багато хто зіткнувся з проблемою нестачі йоду в організмі та пов'язаним із цим збільшенням щитоподібної залози. Такі захворювання діагностують навіть у молодших людей;
  • ожиріння у жінок та чоловіків, що не завжди є наслідком любові до смаженої, жирної та калорійної їжі. Навіть якщо спочатку проблема була в цьому, переїдання надалі призводить до збою в роботі ендокринної системи;
  • статеві дисфункції, жіноче та чоловіче безпліддя, нервово-психічні порушення;
  • проблеми в роботі надниркових залоз, надлишок кальцію в крові або його нестача. Це призводить до порушень метаболізму.

Записатися на консультацію до ендокринолога необхідно не тільки дорослим, адже гормональні порушення бувають і в дітей. Зазвичай у маленьких пацієнтів виникають збої в роботі ендокринної системи, які призводять до різних захворювань. До поширених недуг належить гіпотиреоз – нестача вироблення гормонів щитоподібної залози. Супроводжується слабкістю, підвищеною стомлюваністю, непереносністю холоду, швидким набором ваги.

Як проходить прийом у лікаря

Спочатку лікарю потрібно вислухати скарги пацієнта, визначити, які виникають проблеми, вивчити історію хвороби, якщо діагноз було поставлено раніше. Вартість консультації ендокринолога включає також зовнішній огляд та дослідження в кабінеті лікаря. Щоб визначити причину погіршення самопочуття, він вимірює зріст та вагу людини, перевіряє щитоподібну залозу, живіт методом пальпації. Залежно від результатів та скарг призначаються необхідні дослідження.

Для ефективного лікування може знадобитися консультація інших фахівців, лікар призначає лабораторні аналізи, УЗД-діагностику тощо. У кабінеті ендокринолога є все необхідне, щоб повноцінно оглянути пацієнта та визначити клінічну картину захворювання. Він може додатково слухати серцеві ритми, вимірювати тиск, користуватись сантиметровою стрічкою, електронними вагами.

Чому варто звернутися до клініки «Візіум»

Приватний медичний центр приймає дорослих пацієнтів та дітей, у тому числі новонароджених як зі скаргами для лікування захворювань, так і для проведення профілактичних оглядів. Тут можна пройти повне обстеження у досвідчених фахівців перед вакцинацією, збираючись до дитячого садка чи школи. Запис на прийом до ендокринолога в клініці проводиться через телефон або за допомогою форми на сайті.

У медичному центрі є все необхідне не лише для огляду лікарем, а й для діагностики та лабораторних досліджень. Призначені лікарем аналізи легко здати безпосередньо на місці, щоб не звертатися до інших лікарень, не переплачувати та не стояти в черзі. У клініці для пацієнтів діє кілька комплексних програм (наприклад, обстеження перед походом до дитячого садка, школи, після перенесеного коронавірусу).

Будь-ласка, оберіть мову