Вакцинація як захист від захворювань Медичний центр Візіум
запис на консультацію
UA / RU
Пошуковий запит не повинен бути коротшим за 4 символи
  • Київ
  • Блог
  • Вакцинація - ефективний спосіб захисту від інфекцій

Вакцинація - ефективний спосіб захисту від інфекцій

Говоримо про вакцинацію з лікарем-педіатром медичного центру «Візіум» Сорокотягою Іриною Вікторівною

Народження малюка – не тільки велика радість для батьків, а й величезна відповідальність за його здоров'я та розвиток. Першочергове питання, про яке повинні задуматися молоді мама і тато - це захист дитини від інфекцій.

Одним із найпотужніших бар'єрів від інфекційних захворювань є вакцинація. Комплекс щеплень, які робляться дитині в перші роки життя, захищає дитячий організм від важких захворювань, які можуть спричинити порушення в розвитку або інші невідворотні наслідки.

Вакцинація - це найефективніший спосіб захисту від інфекцій, який відомий сучасній медицині.

Мікроорганізми, з якими успішно борються за допомогою вакцинації - це віруси (збудники кору, краснухи, свинки, поліомієліту, гепатитів А і В та інші) і бактерії (збудники туберкульозу, дифтерії, кокок); пневмонії і т.д.).

Після введення вакцини імунна система відповідно реагує та виробляє імунітет до інфекції. Таким чином, у Вашої дитини формується стійкий захист від захворювання.

Педіатрія

Лікарі-педіатри медичного центру «Візіум» займаються профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань у дітей, а також проводять вакцинацію.

Робити щеплення дитині чи ні – вибір батьків, але слід пам'ятати:

  • Відмова від вакцинації - це порушення права дитини на здоров'я і розглядається в країнах Євросоюзу, як відсутність батьківського піклування;
  • Дитяча вакцинація в ранньому віці допомагає дитині швидше адаптуватися до навколишнього середовища, тому що в організмі починають вироблятися правильні антитіла для боротьби з різними збудниками;
  • Особливо важливими щепленнями є вакцинація від таких хвороб, як правець, поліомієліт, кашлюк, дифтерія, кір, паротит, краснуха, гепатит В, багато з яких є смертельно небезпечними.
Будь-ласка, оберіть мову